| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $200-400 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Model | CH-ED3024EMH |
| AC Giriş | |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) |
| Giriş Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz±5% |
| Nominal Güç | 3000W |
| Çıkış | |
| Nominal Güç | 3000W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC±5% |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz±0.1% |
| Çıkış Dalgası | Saf Sinüs Dalgası |
| Aktarım Süresi | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Tepe Gücü | 6000VA |
| Aşırı Yükleme Yeteneği | Akü Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms@200% Yük |
| Akü | |
| Nominal Voltaj | 24Vdc |
| Sabit Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) | 28.2Vdc |
| Şamandıra Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) | 27Vdc |
| Şarj Cihazı | |
| PV Şarj Modu | MPPT |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 3000W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 30-500Vdc |
| Optimum Vmp Aralığı | 300-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maksimum PV Giriş Akımı | 13A |
| Maksimum PV Şarj Akımı | 100A |
| Maksimum AC Şarj Akımı | 60A |
| Maksimum Şarj Akımı | 100A |
| Ekran ve Arayüz | |
| LCD Arayüzü | Çalışma modunu, yükü, giriş/çıkış parametrelerini görüntüler |
| RS232 | 2400 Baud Hızı |
| Genişletme Yuvası İletişimi | Lityum Akü BMS İletişim Kartı, WiFi/Pitch 2.54mm |
| Paralel Destek | Desteklenmiyor |
| Çevresel Özellikler | |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Çalışma Ortamı Nemi | %20-%90 Yoğuşmasız |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| Gürültü | ≤50dB |