| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $200-400 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH-ED3024EMH |
| AC-invoer | |
| AC-invoerspanning | 220VAC (normaal) / 110VAC (aanpasbaar) |
| Invoerspanningsbereik | 90-280VAC±3V (normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Invoerfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal vermogen | 3000 W |
| Output | |
| Nominaal vermogen | 3000 W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC ± 5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0,1% |
| Uitgangsgolf | Pure sinusgolf |
| Overdrachtstijd | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Piekvermogen | 6000VA |
| Overbelastingvermogen | Batterijmodus: 1 s@105%-150% belasting 2 s@150%-200% Belasting 400 ms @ 200% belasting |
| Batterij | |
| Nominale spanning | 24Vdc |
| Constante laadspanning (aanpasbaar) | 28.2Vdc |
| Float-ladingspanning (aanpasbaar) | 27Vdc |
| Charger | |
| PV-oplaadmodus | MPPT |
| Maximaal PV-invoervermogen | 3000 W |
| MPPT-invoerspanningsbereik | 30-500Vdc |
| Optimaal Vmp-bereik | 300-400Vdc |
| Maximale PV-invoerspanning | 500Vdc |
| Maximale PV-invoerstroom | 13A |
| Maximale PV-laadstroom | 100A |
| Maximale wisselstroomoplaadstroom | 60A |
| Maximale laadstroom | 100A |
| Display & Interface | |
| LCD-interface | Toon werkwijze, belasting, input/outputparameters |
| RS232 | 2400 Baud Rate |
| Uitbreidingsslot communicatie | Lithiumbatterij BMS-communicatiekaart, WiFi/pitch 2,54 mm |
| Parallelle ondersteuning | Niet ondersteund |
| Milieuspecificaties | |
| Werktemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Vochtigheid van de bedrijfsomgeving | 20% tot 90% niet-condenserend |
| Bergingstemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Geluid | ≤ 50 dB |