| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1300-1500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | ΧΧ-LVWES10-G1 |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Κατηγορία ενέργειας | 100,24 kWh |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 200 Αχ |
| Δυνατότητα κλιμακώσεως | Παράλληλη σύνδεση έως 16 μονάδων |
| Ονομαστική τάση | 51.2 V |
| Δραστηριακή τάση | 43.2~58,4 V |
| ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης (συστήνεται) | 100 Α |
| Τρόπος φόρτισης/αποφόρτισης (μέγιστο) | 200 A |
| Συνιστώμενο βάθος εκκένωσης | ≤ 90% |
| Μέγεθος (W/H/D) | 600 x 720 x 160 mm |
| Βάρος | 87 κιλά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP20 |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τόπος φόρτισης: 0~+60°C / Τόπος εκφόρτισης: -20~+60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20~+35°C |
| Ζωή κύκλου | ≥6000 κύκλοι (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Εγκατάσταση | Εγκατασκευή σε τοίχο/εγκατασκευή στο πάτωμα (προαιρετικός τροχός) |
| Επικοινωνία | Οδηγία 2009/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου, της 17ης Δεκεμβρίου 2009, για την τροποποίηση της οδηγίας 2009/72/ΕΚ (ΕΕ L 347 της 20.12.2010, σ. 1). |
| Εποχή εγγύησης | 10 έτη |
| Πιστοποίηση | Δοκιμαστικό υλικό3 |
| Συμβατοί μετατροπείς | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD κλπ. |