| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1300-1500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH--LVWES10-G1 |
|---|---|
| Pil Tipi | LiFePO4 |
| Nominal Enerji | 10.24 kWh |
| Nominal Kapasite | 200 Ah |
| Ölçeklenebilirlik | 16 adede kadar paralel bağlantı |
| Nominal Voltaj | 51.2 V |
| Çalışma Voltajı | 43.2~58.4 V |
| Şarj/Deşarj Akımı (Önerilen) | 100 A |
| Şarj/Deşarj Akımı (Maksimum) | 200 A |
| Önerilen Deşarj Derinliği | ≤90% |
| Boyutlar (G/Y/D) | 600 x 720 x 160 mm |
| Ağırlık | 87 kg |
| IP Derecesi | IP20 |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0~+60°C / Deşarj: -20~+60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+35°C |
| Döngü Ömrü | ≥6000 döngü (25±2°C, 0.5C/0.5C, %70 EOL) |
| Kurulum | Duvara Monte/Yere Monte (opsiyonel tekerlek) |
| İletişim | CAN2.0/RS485 |
| Garanti Süresi | 10 yıl |
| Sertifikasyon | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Uyumlu Invertörler | SMA, VICTRON, SE, DEYE, SOLIS, GOODWE, GROWATT, LUXPOWERTEK, SENERGY, SRD, vb. |