| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $2400-2600 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δεδομένα Μπαταρίας | |
|---|---|
| Μοντέλο | W5-15K |
| Χημεία Κυψέλης | LFP/102Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια | 15,66kWh |
| Διαμόρφωση Πακέτου | 3P16S |
| Ονομαστική Τάση | 51,2V |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 44,8-57,6VDC |
| Είσοδος Φ/Β | |
| Μέγ. Ισχύς Εισόδου Φ/Β | 5.000W |
| Μέγ. Τάση Εισόδου Φ/Β | 500V |
| Εύρος Τάσης MPPT | 150-500V |
| Τάση Εκκίνησης | 370V |
| Αριθμός MPPT | 1 |
| Μέγ. Ρεύμα Εισόδου Φ/Β ανά MPPT | 60A |
| Είσοδος & Έξοδος AC | |
| Ονομαστική Ισχύς Εισόδου/Εξόδου | 5.000W |
| Ονομαστική Τάση Εισόδου/Εξόδου | 220V/230V/240V (Ρυθμιζόμενη) |
| Ονομαστική Συχνότητα AC | 50/60Hz |
| Μέγ. Ρεύμα Εξόδου | 22A |
| Συνολική Αρμονική Παραμόρφωση (THDi) | <3% |
| Συντελεστής Ισχύος | 0,8 Προπορευόμενο έως 0,8 Υστερούντα |
| Χρόνος Μεταγωγής Δικτύου | 20ms |
| Σύνδεση Δικτύου | Μονοφασική |
| Γενικά Δεδομένα | |
| Διαστάσεις (Π×Β×Υ) | 600×163×1.355 mm |
| Βάρος | 155,2 kg |
| Υψόμετρο | 4.000m (Μείωση ισχύος άνω των 1.000m) |
| Οθόνη | Οθόνη LCD |
| Προστασία Ασφαλείας | Προστασία Υψηλής/Χαμηλής Τάσης, Προστασία Βραχυκυκλώματος, Προστασία Υπερφόρτωσης |
| Επικοινωνία BMS | CAN/RS485 |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP21 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -15~60℃ (Μπαταρία: 0~40℃) |
| Σχετική Υγρασία | 20%~95% (Χωρίς Συμπύκνωση) |
| Κύκλος Ζωής | 6.000 Κύκλοι |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιτοίχια |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, UN38.3 |