| MOQ: | 1 |
| Cena: | $2400-2600 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Dane akumulatora | |
|---|---|
| Model | W5-15K |
| Chemia ogniw | LFP/102Ah |
| Energia znamionowa | 15,66 kWh |
| Konfiguracja pakietu | 3P16S |
| Napięcie znamionowe | 51,2 V |
| Zakres napięcia roboczego | 44,8-57,6 VDC |
| Wejście PV | |
| Maks. moc wejściowa PV | 5000 W |
| Maks. napięcie wejściowe PV | 500 V |
| Zakres napięcia MPPT | 150-500 V |
| Napięcie rozruchowe | 370 V |
| Liczba MPPT | 1 |
| Maks. prąd wejściowy PV na MPPT | 60 A |
| Wejście/wyjście AC | |
| Znamionowa moc wejściowa/wyjściowa | 5000 W |
| Znamionowe napięcie wejściowe/wyjściowe | 220 V/230 V/240 V (regulowane) |
| Znamionowa częstotliwość AC | 50/60 Hz |
| Maks. prąd wyjściowy | 22 A |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THDi) | <3% |
| Współczynnik mocy | 0,8 indukcyjny do 0,8 pojemnościowego |
| Czas przełączania sieci | 20 ms |
| Podłączenie do sieci | Jednofazowe |
| Dane ogólne | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 600 x 163 x 1355 mm |
| Waga | 155,2 kg |
| Wysokość n.p.m. | 4000 m (derating powyżej 1000 m) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Ochrona bezpieczeństwa | Ochrona przed wysokim/niskim napięciem, ochrona przed zwarciem, ochrona przed przeciążeniem |
| Komunikacja BMS | CAN/RS485 |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Temperatura pracy | -15~60℃ (akumulator: 0~40℃) |
| Wilgotność względna | 20%~95% (bez kondensacji) |
| Żywotność cyklu | 6000 cykli |
| Metoda instalacji | Ścienna |
| Certyfikaty | CE, RoHS, UN38.3 |