| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $2400-2600 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Batarya Verileri | |
|---|---|
| Model | W5-15K |
| Hücre Kimyası | LFP/102Ah |
| Nominal Enerji | 15,66kWh |
| Paket Yapılandırması | 3P16S |
| Nominal Voltaj | 51,2V |
| Çalışma Voltaj Aralığı | 44,8-57,6VDC |
| PV Girişi | |
| Maks. PV Giriş Gücü | 5.000W |
| Maks. PV Giriş Voltajı | 500V |
| MPPT Voltaj Aralığı | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı | 370V |
| MPPT Sayısı | 1 |
| Maks. MPPT Başına PV Giriş Akımı | 60A |
| AC Giriş ve Çıkış | |
| Nominal Giriş/Çıkış Gücü | 5.000W |
| Nominal Giriş/Çıkış Voltajı | 220V/230V/240V (Ayarlanabilir) |
| Nominal AC Frekansı | 50/60Hz |
| Maks. Çıkış Akımı | 22A |
| Toplam Harmonik Bozulma (THDi) | <3% |
| Güç Faktörü | 0,8 Önde ile 0,8 Arkada |
| Şebeke Aktarım Süresi | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Faz |
| Genel Veriler | |
| Boyutlar (G×D×Y) | 600×163×1.355 mm |
| Ağırlık | 155,2 kg |
| Rakım | 4.000m (1.000m üzeri için düşüş) |
| Ekran | LCD Ekran |
| Güvenlik Koruması | Yüksek/Düşük Voltaj Koruması, Kısa Devre Koruması, Aşırı Yük Koruması |
| BMS İletişimi | CAN/RS485 |
| IP Derecesi | IP21 |
| Çalışma Sıcaklığı | -15~60℃ (Batarya: 0~40℃) |
| Bağıl Nem | 20%~95% (Yoğuşmasız) |
| Çevrim Ömrü | 6.000 Döngü |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |