| MOQ: | 1 |
| Cena: | $300-$500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specyfikacja | CH-AC0070-BE-34 |
|---|---|
| Rodzaj wejścia | 1P+N+PE |
| Napęd nominalny | 220 V prądu przemiennego |
| Prąd nominalny | 32A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie wyjściowe | 220 V prądu przemiennego |
| Maksymalny prąd | 32A |
| Moc nominalna | 7 kW |
| Złącze do ładowania | Narodowy standardowy pistolet do ładowania, CCS1, CCS2 |
| Materiał szafki | Ocieplona stal |
| Panel przedni | Czarne szkło hartowane |
| Wskaźnik | Zielony/Żółty/Czerwony |
| Ekran LCD | 40,3-calowy ekran LCD dotykowy |
| Czytnik kart | Bezkontaktowy czytnik kart |
| Tryb uruchomienia | Hasło/kartka RFID/kod QR |
| Zatrzymanie awaryjne | Tak, tak. |
| Wi-Fi | Opcjonalnie |
| Ethernet | Opcjonalnie |
| 4G | Domyślnie/nieobowiązkowo |
| Protokół komunikacji | Narodowy Standard, OCPP1.6 |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Instalacja | Ściany/podłogi (podłogi) |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% |
| Wysokość robocza | < 2000 m |
| Wielkość produktu | 356*221*136MM (H*W*D) |
| Wielkość opakowania | 490*330*210MM (L*W*H) |
| Waga netto | 30,4 kg |
| Waga brutto | 40,2 kg |
| Opakowanie zewnętrzne | Karton |