| MOQ: | 1 |
| Cena: | $300-500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH-AC0014-BE-34 |
| Typ zasilania wejściowego | 1P+N+PE |
| Napięcie znamionowe | 220V AC |
| Prąd znamionowy | 64A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie wyjściowe | 220V AC |
| Maksymalny prąd | 32Ax2 |
| Moc znamionowa | 7kWx2 |
| Złącze ładowania | Pistolet ładujący zgodny ze standardem krajowym, CCS1, CCS2 |
| Materiał obudowy | Stal ocynkowana |
| Panel przedni | Czarny hartowany szkło |
| Wskaźnik | Zielony/Żółty/Czerwony |
| Ekran LCD | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD (opcjonalnie) |
| Czytnik kart | Bezdotykowy czytnik kart (opcjonalnie) |
| Tryb uruchamiania | Hasło/karta RFID/kod QR |
| Zatrzymanie awaryjne | TAK |
| Wi-Fi | Opcjonalnie |
| Ethernet | Opcjonalnie |
| 4G | Domyślnie/Opcjonalnie |
| Protokół komunikacyjny | Standard krajowy, OCPP1.6 |
| Pomiar | Niezależny pomiar, opcjonalnie certyfikat MID |
| RCD | Tak |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Ochrona bezpieczeństwa elektrycznego | Ochrona przed przetężeniem, prądem szczątkowym, zwarciem, uziemieniem, przepięciem, przepięciem/napięciem, przegrzaniem |
| Instalacja | Montaż na ścianie/na podłodze (z podpórką) |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Wilgotność pracy | 5% do 95% |
| Wysokość pracy | <2000m |
| Rozmiar produktu | 356*221*136mm (W*S*G) |
| Rozmiar opakowania | 490*330*210mm (D*S*W) |
| Waga netto | 3,4kg |
| Waga brutto | 4,2kg |
| Opakowanie zewnętrzne | Karton |