| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $300-$500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Özellik | CH-AC0070-BE-34 |
|---|---|
| Giriş Tipi | 1P+N+PE |
| Anma Gerilimi | 220V AC |
| Anma Akımı | 32A |
| Frekans | 50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 220V AC |
| Maksimum Akım | 32A |
| Anma Gücü | 7kW |
| Şarj Konektörü | Ulusal standart şarj tabancası, CCS1, CCS2 |
| Kabin Malzemesi | Galvanizli Çelik |
| Ön Panel | Siyah Temperli Cam |
| Gösterge | Yeşil/Sarı/Kırmızı |
| LCD Ekran | 4,3 inç LCD dokunmatik ekran |
| Kart Okuyucu | Temassız kart okuyucu |
| Başlangıç Modu | Şifre/RFID kartı/QR kodu |
| Acil Durdurma | EVET |
| Wi-Fi | Opsiyonel |
| Ethernet | Opsiyonel |
| 4G | Varsayılan/Opsiyonel |
| İletişim Protokolü | Ulusal Standart, OCPP1.6 |
| Koruma Seviyesi | IP54 |
| Kurulum | Duvara monte/Yere monte (stand desteği) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +50°C |
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 |
| Çalışma Rakımı | <2000m |
| Ürün Boyutu | 356*221*136MM (Y*G*D) |
| Paket Boyutu | 490*330*210MM (U*G*Y) |
| Net Ağırlık | 3,4kg |
| Brüt Ağırlık | 4,2kg |
| Dış Ambalaj | Karton |