| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $220-$500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH-ED4024EMH |
|---|---|
| AC Girişi | |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Standart) / 110VAC (Özel) |
| Girdi Voltaj Aralığı | 90~280VAC±3V (Normal Mod) 170~280VAC±3V (UPS Modu) |
| Girdi Sıklığı | 50/60Hz±5% |
| Çıkış | |
| Adlık çıkış gücü (batarya modu) | 4000W |
| İsimlendirilmiş çıkış gücü (PV modu) | 4500W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC ± 5% |
| Çıktı Sıklığı | 50/60Hz±0,1% |
| Çıkış Dalgası | Saf Sinüs Dalgası |
| Transfer Zamanı | ≤10ms (UPS Modu) / ≤20ms (INV Modu) |
| Zirve Gücü | 8000VA |
| Aşırı yükleme yeteneği | 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms @ 200% Yük |
| Şebekeye bağlı operasyon | |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC |
| Şebeke bağlı gerilim aralığı | 170-265VAC arasında |
| Şebekeye bağlı frekans aralığı | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Adlık çıkış akımı | 17.4A |
| Güç faktörü aralığı | >0.99 |
| En yüksek verimlilik (DC/AC) | % 98 |
| Pil ve şarj cihazı | |
| Adlık Voltaj | 24Vdc |
| Sabit Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) | 28.2Vdc |
| Yüzen Şarj Voltajı (Ayarlanabilir) | 27Vdc |
| PV Şarj Modu | MPPT |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 5000W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 60-500Vdc |
| En iyi VMP aralığı | 300-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maks PV Giriş Akımı | 18A |
| Maksimum PV Şarj Akımı | 120A |
| Maks AC Şarj Akımı | 100A |
| Maksimum Şarj Akımı | 120A |
| Ekran & Arayüz | |
| LCD Arayüzü | Çalışma modunu, yükü, girişini, çıkışını gösterir. |
| RS232 | Baud oranı 2400 |
| Genişleme yuvası iletişim arayüzü | Lityum Pil BMS İletişim Kartı, WIFI/Pitch2.54mm |
| Paralel Arayüz | Paralel desteklenmiyor |
| Çevre | |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ile 50°C arasında |
| Çalışma Nemliği | 20%-90% Sıvılamayan |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ile 60°C arasında |
| Gürültü | ≤50dB |