| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $500-700 |
| Ödeme Koşulları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
11kW Şebeke Bağlantısı Güneş Değiştiricisi Dış WiFi ile Ev Güneş Değiştiricisi
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) |
| Girdi Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Girdi Sıklığı | 50/60Hz±5% |
| Adlık Güç | 11000W |
| Çıktı nominal gücü | 12000W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC ± 5% |
| Çıktı Sıklığı | 50/60Hz±0,1% |
| Çıkış Dalgası | Saf Sinüs Dalgası |
| Transfer Zamanı | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Zirve Gücü | 22000VA |
| Aşırı yükleme yeteneği | Pil Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms @ 200% Yük |
| Şebekeye bağlı operasyon | Çıkış Voltajı: 220/230/240VAC Şebeke gerilim aralığı: 170-265VAC Şebeke frekans aralığı: 49-51±Hz/59-61±Hz Rütbeli çıkış akımı: 47.8A Güç faktörü aralığı: >0.99 En yüksek verimlilik (DC/AC): 98% |
| Pil Özellikleri | İsimlendirilmiş Voltaj: 48Vdc Yapılandırılabilir Voltaj: 56.4Vdc Şarj Voltajı: 54Vdc |
| Şarj cihazı özellikleri | PV Şarj Modu: MPPT Maksimum PV Giriş Gücü: 25000W MPPT giriş voltaj aralığı: 90-500Vdc Optimal Vmp aralığı: 300-400Vdc Maksimum PV Giriş Voltajı: 500Vdc Maks PV Giriş Akımı: 18A/18A Maks PV şarj akımı: 150A Maks AC şarj akımı: 150A Maksimum şarj akımı: 150A |
| Ekran & Arayüz | LCD arayüzü: Çalışma modu/ yük/ giriş/ çıkış göstergesi RS232: 2400 Baud Hızı Genişleme yuvası: Lityum Pil BMS İletişim Kartı, WIFI/Pitch2.54mm Paralel Destek: Evet |
| Çevre Koşulları | Çalışma sıcaklığı: -10°C - 50°C Çalışma ortamı Nem: -10°C - 60°C Depolama sıcaklığı: 20%-90% Kondensasyonsuz Gürültü: ≤50dB |