| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $300-500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH-AC0014-BE-34 |
| Giriş Gücü Tipi | 1P+N+PE |
| Anma Gerilimi | 220V AC |
| Anma Akımı | 64A |
| Frekans | 50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 220V AC |
| Maksimum Akım | 32Ax2 |
| Anma Gücü | 7kWx2 |
| Şarj Konektörü | Ulusal standart şarj tabancası, CCS1, CCS2 |
| Kabin Malzemesi | Galvanizli Çelik |
| Ön Panel | Siyah Temperli Cam |
| Gösterge | Yeşil/Sarı/Kırmızı |
| LCD Ekran | 4.3 inç LCD dokunmatik ekran (opsiyonel) |
| Kart Okuyucu | Temassız kart okuyucu (opsiyonel) |
| Başlatma Modu | Şifre/RFID kart/QR kod |
| Acil Durdurma | EVET |
| Wi-Fi | Opsiyonel |
| Ethernet | Opsiyonel |
| 4G | Varsayılan/Opsiyonel |
| İletişim Protokolü | Ulusal Standart, OCPP1.6 |
| Sayaç | Bağımsız sayaç, MID sertifikalı opsiyonel |
| RCD | Evet |
| Koruma Seviyesi | IP54 |
| Elektriksel Güvenlik Koruması | Aşırı akım, artık akım, kısa devre, topraklama, aşırı gerilim, aşırı/düşük voltaj, aşırı sıcaklık koruması |
| Kurulum | Duvara montaj/Yere montaj (stand desteği) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +50°C |
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 |
| Çalışma Rakımı | <2000m |
| Ürün Boyutu | 356*221*136mm (Y*G*D) |
| Paket Boyutu | 490*330*210mm (U*G*Y) |
| Net Ağırlık | 3.4kg |
| Brüt Ağırlık | 4.2kg |
| Dış Ambalaj | Karton |