| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $350-550 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Spesifikasyon | Model: CH-AC0021-BE-34 |
|---|---|
| Giriş | |
| Girdi Gücü Türü | 3P+N+PE |
| Adlık Voltaj | 380V AC |
| Rütbeli Akım | 32A |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Çıkış | |
| Çıkış Voltajı | 380V AC |
| En yüksek akım | 32A |
| Adlık Güç | 21kW |
| Kullanıcı Arayüzü | |
| Şarj bağlantısı | Ulusal standart şarj tabancası, CCS1, CCS2 |
| Kabine malzemesi | Galvanizli çelik |
| Ön panel | Siyah Tempered Cam |
| Gösterge | Yeşil/Sarı/Kırmızı |
| LCD Ekranı | 4.3 inçlik LCD dokunmatik ekran |
| Kart Okuyucu | temassız kart okuyucu |
| Başlatma Kipi | Şifre/RFID kartı/QR kodu |
| Acil Durdurma | Evet. |
| İletişim İletişim | |
| Wi-Fi | İsteğe bağlı |
| Ethernet | İsteğe bağlı |
| 4G | Varsayılan/Farklı |
| İletişim Protokolü | Ulusal Standart, OCPP1.6 |
| Güvenlik Koruması | |
| Ölçme | Bağımsız ölçüm, Avrupa ve Amerikan markaları için isteğe bağlı olarak MID sertifikalı |
| RCD | - Evet. |
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Elektrikli Güvenlik Koruması | Aşırı akım koruması, kalıntı akım koruması, kısa devre koruması, topraklama koruması, artış koruması, aşırı/alt voltaj koruması, aşırı sıcaklık koruması |
| Çevre Göstericileri | |
| Kurulum | Duvar / zemin montajlı (stend desteği) |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C - +50°C |
| Çalışma Nemliği | % 5 ila % 95 |
| Çalışma Yüksekliği | <2000m |
| Görünüşü | |
| Ürün Boyutu | 356*221*136mm (H*W*D) |
| Paketin Boyutu | 490*330*210mm (L*W*H) |
| Net Ağırlık | 3.4kg |
| Brüt Ağırlık | 4.2kg |
| Dış Paketleme | Karton |