| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $4100-4300 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | CH--GLV2-P30 |
| Batterijmodule Model | LFP48V/200Ah |
| Nominale Energie Batterijmodule | 9,6 kWh |
| Nominale Spanning | 48 V |
| Aantal Celmodules in Enkel Cluster | 3 |
| Energie Enkel Cluster Batterij | 28,8 kWh |
| Maximaal aantal Clusters Parallel | 8 |
| Bedrijfsspanningsbereik | 42-54,75 V |
| Aanbevolen Laadspanning | 51,75 V |
| Aanbevolen Ontlaadafsluitspanning | 45 V |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 0,5C |
| Afmetingen Enkel Cluster (D×B×H) | 479×700×1128 mm |
| Gewicht Enkel Cluster | 324 kg |
| Communicatiemodus | CAN/485/Bluetooth |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 60°C (Aanbevolen 10°C tot 35°C) |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 65°C (Aanbevolen 10°C tot 35°C) |
| Vochtigheid | <85% RV |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke Luchtkoeling |
| Levensduur Cyclus | ≥5000 cycli |
| Veiligheidsnormen | CE, UN38.3, MSDS |