| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $4100-4300 |
| Όροι πληρωμής: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Χ-GLV2-P30 |
| Πρότυπο μονάδας μπαταρίας | Δυνατότητα εκτόξευσης |
| Ονομαστική ενέργεια της μονάδας μπαταρίας | 90,6 kWh |
| Διορισμένη τάση | 48 V |
| Αριθμός μονάδων κυττάρων σε ενιαία συστάδα | 3 |
| Ενέργεια από μπαταρίες με ενιαία συστοιχία | 280,8 kWh |
| Μέγιστος αριθμός ομάδων παράλληλα | 8 |
| Πεδίο τάσης λειτουργίας | 42 έως 54,75 V |
| Συνιστώμενη τάση φόρτισης | 510,75 V |
| Συνιστώμενη τάση διακοπής εκφόρτωσης | 45 V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 0.5C |
| Μέγεθος ομάδας μονάδων (D × W × H) | 479×700×1128 mm |
| Μονάδα βάρους ομάδας | 324 κιλά |
| Τρόπος επικοινωνίας | CAN/485/Bluetooth |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συστήνεται 10°C έως 35°C) |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 65°C (Συστήνεται 10°C έως 35°C) |
| Η υγρασία | < 85% RH |
| Επίπεδο προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος ψύξης | Φυσική ψύξη αέρα |
| Ζωή κύκλου | ≥ 5000 κύκλοι |
| Πρότυπα ασφαλείας | CE, UN38.3, MSDS |