| MOQ: | 1 |
| Cena: | $4100-4300 |
| Warunki płatności: | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | CH--GLV2-P30 |
| Model modułu baterii | LFP48V/200Ah |
| Nominalna energia modułu baterii | 9,6 kWh |
| Napięcie znamionowe | 48 V |
| Liczba modułów ogniw w pojedynczym klastrze | 3 |
| Energia baterii pojedynczego klastra | 28,8 kWh |
| Maksymalna liczba klastrów połączonych równolegle | 8 |
| Zakres napięcia roboczego | 42-54,75 V |
| Zalecane napięcie ładowania | 51,75 V |
| Zalecane napięcie odcięcia rozładowania | 45 V |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 0,5C |
| Rozmiar jednostki klastra (G×S×W) | 479×700×1128 mm |
| Waga jednostki klastra | 324 kg |
| Tryb komunikacji | CAN/485/Bluetooth |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C (zalecane 10°C do 35°C) |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 65°C (zalecane 10°C do 35°C) |
| Wilgotność | <85% RH |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem |
| Żywotność cyklu | ≥5000 cykli |
| Normy bezpieczeństwa | CE, UN38.3, MSDS |