| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $4100-4300 |
| Ödeme Koşulları: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Model | CH-GLV2-P30 |
| Pil Modülü Modeli | LFP48V/200Ah |
| Pil Modülü Adli Enerji | 9.6 kWh |
| Adlık Voltaj | 48 V |
| Tek Klüsterdeki Hücre Modül Sayısı | 3 |
| Tek Klüsterli Pil Enerjisi | 28.8 kWh |
| Paralel Clusterlerin En Fazla sayısı | 8 |
| Çalışma gerilim aralığı | 42-54.75 V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 51.75 V |
| Önerilen Serbestleme Kesme Voltajı | 45 V |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 0.5C |
| Birim kümesi boyutu (D × W × H) | 479×700×1128 mm |
| Birim kümesi ağırlığı | 324 kg |
| İletişim Modu | CAN/485/Bluetooth |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C'den 60°C'ye kadar (Önerilen 10°C'den 35°C'ye kadar) |
| Depolama sıcaklığı | -20°C'den 65°C'ye kadar (Önerilen 10°C'den 35°C'ye kadar) |
| Nemlilik | < 85% RH |
| Koruma seviyesi | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Doğal Hava Soğutma |
| Döngü Yaşamı | ≥5000 döngü |
| Güvenlik Standartları | CE, UN38.3, MSDS |