| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $4100-4300 |
| شرایط پرداخت: | Western Union، T/T، D/P، D/A، L/C |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | CH-GLV2-P30 |
| مدل ماژول باتری | LFP48V/200Ah |
| انرژی اسمی ماژول باتری | 9.6 کیلووات ساعت |
| ولتاژ نامی | ۴۸ ولت |
| تعداد ماژول های سلول در یک خوشه واحد | 3 |
| انرژی باتری تک کلستر | 28.8 کیلووات ساعت |
| حداکثر تعداد خوشه های موازی | 8 |
| محدوده ولتاژ کار | ۴۲-۵۴٫۷۵ ولت |
| ولتاژ شارژ توصیه شده | 51.75 ولت |
| ولتاژ قطع تخلیه توصیه شده | ۴۵ ولت |
| حداکثر جریان شارژ/افزایش | 0.5C |
| اندازه گروه واحد (D × W × H) | ۴۷۹×۷۰۰×۱۱۲۸ میلی متر |
| وزن واحد خوشه | ۳۲۴ کیلوگرم |
| حالت ارتباط | CAN/485/بلوتوث |
| دمای کار | -30°C تا 60°C (ترشيح داده شده 10°C تا 35°C) |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا 65°C (ترجمه شده 10°C تا 35°C) |
| رطوبت | <85% RH |
| سطح حفاظت | IP20 |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوای طبیعی |
| طول عمر چرخه | ≥5000 چرخه |
| استانداردهای ایمنی | CE، UN38.3، MSDS |