| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $350-550 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specificatie | Model: CH-AC0021-BE-34 |
|---|---|
| Ingang | |
| Type Ingangsvermogen | 3P+N+PE |
| Nominale Spanning | 380V AC |
| Nominale Stroom | 32A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Uitgang | |
| Uitgangsspanning | 380V AC |
| Maximale Stroom | 32A |
| Nominaal Vermogen | 21kW |
| Gebruikersinterface | |
| Laadconnector | Nationale standaard laadkabel, CCS1, CCS2 |
| Kast Materiaal | Verzinkt Staal |
| Voorpaneel | Zwart Gehard Glas |
| Indicator | Groen/Geel/Rood |
| LCD Scherm | 4,3-inch LCD touchscreen |
| Kaartlezer | Contactloze kaartlezer |
| Opstartmodus | Wachtwoord/RFID-kaart/QR-code |
| Noodstop | JA |
| Communicatie Interactie | |
| Wi-Fi | Optioneel |
| Ethernet | Optioneel |
| 4G | Standaard/Optioneel |
| Communicatieprotocol | Nationale Standaard, OCPP1.6 |
| Veiligheidsbescherming | |
| Meting | Onafhankelijke meting, MID-gecertificeerd optioneel voor Europese en Amerikaanse merken |
| RCD | Ja |
| Beschermingsgraad | IP54 |
| Elektrische Veiligheidsbescherming | Overstroombeveiliging, reststroombeveiliging, kortsluitbeveiliging, aardingsbeveiliging, overspanningsbeveiliging, over-/onderspanningsbeveiliging, overtemperatuurbeveiliging |
| Omgevingsindicatoren | |
| Installatie | Wandmontage/Vloermontage (standaardondersteuning) |
| Werktemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Werkvochtigheid | 5% tot 95% |
| Werkhoogte | <2000m |
| Uiterlijk | |
| Product Afmetingen | 356*221*136mm (H*B*D) |
| Pakket Afmetingen | 490*330*210mm (L*B*H) |
| Nettogewicht | 3,4kg |
| Brutogewicht | 4,2kg |
| Buitenverpakking | Karton |