| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $300-500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | De in bijlage I vermelde gegevens worden gebruikt voor de beoordeling van de kwaliteit van het product. |
| Typ van het invoervermogen | 1P+N+PE |
| Nominale spanning | 220 V wisselstroom |
| Nominale stroom | 64A |
| Frequentie. | 50/60 Hz. |
| Uitgangsspanning | 220 V wisselstroom |
| Maximale stroom | 32Ax2 |
| Nominaal vermogen | 7kWx2 |
| Oplaadconnector | Nationaal standaard laadpistool, CCS1, CCS2 |
| Materiaal van de kasten | Gelast staal |
| Voorpaneel | Zwart gehard glas |
| Indicator | Groen/Geel/Rood |
| LCD scherm | 4.3-inch LCD touchscreen (optioneel) |
| Kaartlezer | Contactloze kaartlezer (optioneel) |
| Startmodus | Passwoord/RFID-kaart/QR code |
| Noodsluiting | - Jawel. |
| Wi-Fi | Facultatief |
| Ethernet | Facultatief |
| 4G | Standaard/facultatief |
| Communicatieprotocol | Nationale standaard, OCPP1.6 |
| Meting | Onafhankelijke meting, MID-gecertificeerd optioneel |
| RCD | - Ja, dat klopt. |
| Beschermingsniveau | IP54 |
| Bescherming van de elektrische veiligheid | Overstroom, reststroom, kortsluiting, aarding, overspanning, overspanning/onderspanning, overtemperatuurbescherming |
| Installatie | Wand-/vloermontage (standondersteuning) |
| Werktemperatuur | -20°C tot +50°C |
| Werkvochtigheid | 5% tot 95% |
| Werkhoogte | < 2000 m |
| Grootte van het product | 356*221*136mm (H*W*D) |
| Pakketgrootte | 490*330*210mm (L*W*H) |
| Nettogewicht | 3.4 kg |
| Bruto gewicht | 4.2 kg |
| Buitenverpakking | Verpakking |