| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $350-550 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προδιαγραφή | Μοντέλο: CH-AC0021-BE-34 |
|---|---|
| Είσοδος | |
| Τύπος Τροφοδοσίας Εισόδου | 3Φ+Ν+Γ |
| Ονομαστική Τάση | 380V AC |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 32A |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Έξοδος | |
| Τάση Εξόδου | 380V AC |
| Μέγιστο Ρεύμα | 32A |
| Ονομαστική Ισχύς | 21kW |
| Διεπαφή Χρήστη | |
| Συνδετήρας Φόρτισης | Εθνικό πρότυπο καλώδιο φόρτισης, CCS1, CCS2 |
| Υλικό Κουτιού | Γαλβανισμένος Χάλυβας |
| Μπροστινό Πάνελ | Μαύρο Σκληρυμένο Γυαλί |
| Ενδεικτική Λυχνία | Πράσινο/Κίτρινο/Κόκκινο |
| Οθόνη LCD | Οθόνη αφής LCD 4,3 ιντσών |
| Αναγνώστης Καρτών | Αναγνώστης καρτών επαφής |
| Λειτουργία Εκκίνησης | Κωδικός πρόσβασης/Κάρτα RFID/Κωδικός QR |
| Διακόπτης Έκτακτης Ανάγκης | ΝΑΙ |
| Επικοινωνία | |
| Wi-Fi | Προαιρετικό |
| Ethernet | Προαιρετικό |
| 4G | Προεπιλογή/Προαιρετικό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Εθνικό Πρότυπο, OCPP1.6 |
| Προστασία Ασφαλείας | |
| Μετρητής | Ανεξάρτητη μέτρηση, MID πιστοποιημένο προαιρετικό για ευρωπαϊκές και αμερικανικές μάρκες |
| RCD | Ναι |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54 |
| Ηλεκτρική Προστασία Ασφαλείας | Προστασία από υπερβολικό ρεύμα, προστασία από υπολειπόμενο ρεύμα, προστασία από βραχυκύκλωμα, προστασία γείωσης, προστασία από υπέρταση, προστασία από υπέρ/υποτάση, προστασία από υπερθέρμανση |
| Περιβαλλοντικοί Δείκτες | |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια/Επιδαπέδια (με υποστήριξη βάσης) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5% έως 95% |
| Υψόμετρο Λειτουργίας | <2000m |
| Εμφάνιση | |
| Μέγεθος Προϊόντος | 356*221*136mm (Υ*Π*Β) |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 490*330*210mm (Μ*Π*Υ) |
| Καθαρό Βάρος | 3,4kg |
| Μεικτό Βάρος | 4,2kg |
| Εξωτερική Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |