| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1600-1800 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
|---|---|
| Batterijtype | LiFePO4 |
| Nominale Energie | 14,34 kWh |
| Nominale Capaciteit | 280 Ah |
| Schaalbaarheid | Parallelle verbinding tot 16 eenheden |
| Nominale Spanning | 51,2 V |
| Bedrijfsspanning | 43,2~57,6 V |
| Aanbevolen Laad-/Ontlaadstroom | 140 A |
| Maximale Laad-/Ontlaadstroom | 200 A |
| Aanbevolen Ontladingsdiepte | ≤90% |
| Afmetingen (B/H/D) | 520*680*232 mm |
| Gewicht | 114 kg |
| IP-classificatie | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0~+55°C / Ontladen: -20~+55°C |
| Opslagtemperatuur | -20~+35°C |
| Levensduur | ≥8000 cycli (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Installatie | Wandmontage/Vloermontage (optioneel wiel) |
| Brandpreventiesysteem | Optioneel voorgefabriceerd volledig fluoroketon brandblusapparaat |
| Communicatie | CAN2.0/RS485 |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Certificering | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Compatibele Omvormers | SMA, Victron, SE, Deye, Solis, Goodwe, Growatt, Luxpowertek, Senergy, SRD, etc. |