| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1600-1800 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Μοντέλο | CH--LVWES15-G1 |
|---|---|
| Τύπος Μπαταρίας | LiFePO4 |
| Ονομαστική Ενέργεια | 14.34 kWh |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 280 Ah |
| Επεκτασιμότητα | Παράλληλη σύνδεση έως 16 μονάδων |
| Ονομαστική Τάση | 51.2 V |
| Τάση Λειτουργίας | 43.2~57.6 V |
| Συνιστώμενο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 140 A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 200 A |
| Συνιστώμενο Βάθος Εκφόρτισης | ≤90% |
| Διαστάσεις (Π/Υ/Β) | 520*680*232 mm |
| Βάρος | 114 kg |
| Βαθμός Προστασίας IP | IP20 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Φόρτιση: 0~+55°C / Εκφόρτιση: -20~+55°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20~+35°C |
| Διάρκεια Ζωής Κύκλου | ≥8000 κύκλοι (25±2°C, 0.5C/0.5C, 70% EOL) |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια/Επιδαπέδια (προαιρετικός τροχός) |
| Σύστημα Πυρόσβεσης | Προαιρετική προκατασκευασμένη συσκευή πυρόσβεσης ολικού φθορίου-κετόνης |
| Επικοινωνία | CAN2.0/RS485 |
| Περίοδος Εγγύησης | 10 χρόνια |
| Πιστοποίηση | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Συμβατοί Μετατροπείς | SMA, Victron, SE, Deye, Solis, Goodwe, Growatt, Luxpowertek, Senergy, SRD, κ.λπ. |