| MOQ: | 1 |
| Cena: | $1600-1800 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | LiFePO4 |
| Energii znamionowej | 140,34 kWh |
| Pojemność nominalna | 280 Ah |
| Skalowalność | Połączenie równoległe do 16 jednostek |
| Nomienna napięcie | 51.2 V |
| Napięcie robocze | 43.2~57,6 V |
| Zalecane prądy ładowania/rozładowania | 140 A |
| Maksymalny prąd ładowania/rozładowania | 200 A |
| Zalecana głębokość wyładowania | ≤ 90% |
| Wymiary (W/H/D) | 520*680*232 mm |
| Waga | 114 kg |
| Ocena IP | IP20 |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0~+55°C / Rozładowanie: -20~+55°C |
| Temperatura przechowywania | -20~+35°C |
| Żywotność cyklu | ≥8000 cykli (25±2°C, 0,5C/0,5C, 70% EOL) |
| Instalacja | Wyroby z podłogi |
| System zapobiegania pożarom | Opcjonalne prefabrykowane urządzenie gaśnicze fluorketonowe |
| Komunikacja | CAN2.0/RS485 |
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Certyfikacja | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa3 |
| Kompatybilne falowniki | SMA, Victron, SE, Deye, Solis, Goodwe, Growatt, Luxpowertek, Senergy, SRD itp. |