| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1600-1800 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH--LVWES15-G1 |
|---|---|
| Pil Türü | LiFePO4 |
| İsimlendirilmiş Enerji | 14.34 kWh |
| İsimlendirilmiş Kapasite | 280 Ah |
| Ölçeklenebilirlik | 16 üniteye kadar paralel bağlantı |
| Adli Voltaj | 51.2 V |
| Çalışma Voltajı | 43.2~57.6 V |
| Tavsiye edilen şarj/şarj akımı | 140 A |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 200 A |
| Önerilen boşaltma derinliği | % 90'a kadar |
| Boyutlar (W/H/D) | 520*680*232 mm |
| Ağırlık | 114 kg |
| IP derecelendirme | IP20 |
| Çalışma sıcaklığı | Şarj: 0~+55°C / Serbestleme: -20~+55°C |
| Depolama sıcaklığı | -20~+35°C |
| Döngü Yaşamı | ≥8000 döngü (25±2°C, 0.5C/0.5C, 70% EOL) |
| Kurulum | Duvar / zemin montajlı (ihtiyaç duyulmayan tekerlek) |
| Yangın Önleme Sistemi | İsteğe bağlı prefabrik tam florin keton yangın söndürme cihazı |
| İletişim | CAN2.0/RS485 |
| Garanti Dönemi | 10 yıl |
| Sertifikasyon | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |
| Uyumlu Inverterler | SMA, Victron, SE, Deye, Solis, Goodwe, Growatt, Luxpowertek, Senergy, SRD vb. |