| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1800-2000 |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
CE RoHS Zonnebatterij Home Backup 10.44kWh ESS Zonnebatterij
Deze alles-in-één-eenheid, die als een op de muur gemonteerde energiecentrale voor huishoudens fungeert, gaat van 10,44 kWh en integreert de omvormer en de PV-invoer.zorgt voor stroomvoorzieningen voor villa's of kantoren, en schakelt over op back-up binnen 20 ms bij storingen van het net.
● Kosteneffectief en duurzaam
Door gebruik te maken van lithium-ijzerfosfaat (LiFePO4) -technologie, biedt de cyclus levensduur tot 6000 cycli, ondersteunt het dagelijks gebruik gedurende meer dan 15 jaar, waardoor de operationele kosten op de lange termijn worden verminderd.
● Eén MPPT PV-invoer
Ondersteunt tot 5 kW PV-invoer, MPPT-bereik 150-500V, compatibel met de meeste PV-modules.
● Verstelbare vermogensfactor
Vermogensfactor verstelbaar van 0,8 tot 0,8 achterstand, compatibel met verschillende netvereisten.
● Hoge efficiëntie en lage THDi
Uitvoer THDi < 3%, hoog vermogen, veilig voor gevoelige elektronica.
● Snel overbrengen op het net
Netwerkstroomoverdrachttijd 20 ms, die de ononderbroken werking van belangrijke apparaten garandeert.
● Slimme communicatie
Ondersteunt CAN/RS485-communicatie voor integratie met energiebeheersystemen, waardoor remote monitoring en O&M mogelijk zijn om de efficiëntie van het beheer te verbeteren.
● Moderne vormgeving
Wandmontage, besparing van vloeroppervlak en vermindering van het schoonmaken.
![]()
| Batterijgegevens | |
| Model | W5-10K |
| Cellenchemie | LFP/ 102Ah |
| Nominale energie (kWh) | 100,44 kWh |
| Configuratie van het pakket | 2P16S |
| Nominale spanning (V) | 51.2V |
| Werkspanning (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| PV-invoer | |
| Max. PV-invoervermogen (W) | 5,000W |
| Max. PV-invoerspanning (V) | 500 V |
| MPPT-spanningsbereik (V) | 150-500V |
| Startspanning (V) | Deeltjes |
| Aantal MPPT's (pcs) | 1 |
| Max. PV-invoerstroom per MPPT (A) | 60A |
| AC Input & Output | |
| Nominale invoer/uitvoervermogen (W) | 5,000W |
| Nominale invoer-/uitvoerspanning (V) | 220V/ 230V/ 240V (aanpasbaar) |
| Nominale wisselstroomfrequentie (Hz) | 50/ 60Hz |
| Max. Uitgangsstroom (A) | 22A |
| Totale harmonische vervorming (THDi) | < 3% |
| Power Factor. | 0.8 Leidt tot 0.8 achterstand |
| Nettransfertijd (ms) | 20 ms |
| Netverbinding | Eénfase |
| Algemene gegevens | |
| Afmetingen (W*D*H) (mm) | 600x163x1,005 |
| Gewicht (kg) | 108 |
| Hoogte (m) | 4,000m (verlaging boven 1000m) |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Veiligheid | Hoogspanningsbescherming, kortsluitbescherming, overbelastingbescherming. |
| BMS-communicatie | De in punt 1 vermelde gegevens worden gebruikt. |
| IP-classificatie | IP21 |
| Werktemperatuur (°C) | -15~60°C (batterij: 0~40°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 20% tot 95% (geen condensatie) |
| Levenscyclus | 6,000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |