| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $1800-2000 |
| شرایط پرداخت: | D/A، L/C، D/P، T/T، وسترن یونیون |
CE RoHS باتری خورشیدی خانه پشتیبان 10.44kWh ESS باتری خورشیدی
به عنوان یک مرکز انرژی خانگی نصب شده در دیوار، این واحد همه در یک مقیاس از 10.44kWh و یکپارچه کننده و ورودی PV است. آن خود مصرف خورشیدی برای خانه ها را بهینه می کند،برق را برای ویلاها یا دفاتر خانگی تامین می کند.، و در عرض 20 میلیمتر در هنگام خرابی شبکه به پشتیبان تغییر می کند.
● مقرون به صرفه و پایدار
با استفاده از تکنولوژی لیتیوم آهن فسفات (LiFePO4) ، عمر چرخه تا 6000 چرخه، پشتیبانی از استفاده روزانه برای بیش از 15 سال، کاهش هزینه های عملیاتی بلند مدت.
● ورودی PV واحد MPPT
پشتیبانی از 5kW ورودی PV، محدوده MPPT 150-500V، سازگار با اکثر ماژول های PV.
● فاکتور قدرت قابل تنظیم
فاکتور قدرت قابل تنظیم از 0.8 منجر به 0.8 عقب ماندگی، سازگار با نیازهای مختلف شبکه.
● کارایی بالا&THDi کم
خروجی THDi<3٪، کیفیت قدرت بالا، امن برای الکترونیک حساس.
● انتقال سریع شبکه
زمان انتقال شبکه 20ms، اطمینان از کار بدون وقفه دستگاه های مهم.
● ارتباطات هوشمندانه
از ارتباطات CAN/RS485 برای ادغام با سیستم های مدیریت انرژی پشتیبانی می کند و امکان نظارت از راه دور و O&M را برای بهبود کارایی مدیریت فراهم می کند.
● طراحی مدرن
طراحی نصب شده روی دیوار، صرفه جویی در فضای کف و کاهش تمیز کردن.
![]()
| اطلاعات باتری | |
| مدل | W5-10K |
| شیمی سلولی | LFP/ 102Ah |
| انرژی نامی (kWh) | 10.44kWh |
| پیکربندی | 2P16S |
| ولتاژ نامی (V) | 51.2V |
| محدوده ولتاژ کار (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| ورودی PV | |
| حداکثر قدرت ورودی PV (W) | 5،000W |
| حداکثر ولتاژ ورودی PV (V) | 500 ولت |
| محدوده ولتاژ MPPT (V) | 150 تا 500 ولت |
| ولتاژ راه اندازی (V) | ۳۷۰ ولت |
| تعداد MPPT ها (Pcs) | 1 |
| حداکثر جریان ورودی PV در هر MPPT (A) | 60A |
| ورودی و خروجی AC | |
| قدرت ورودی / خروجی نامی (W) | 5،000W |
| ولتاژ ورودی/خرید نامی (V) | 220 ولت/ 230 ولت/ 240 ولت (قابل تنظیم) |
| فرکانس نامی AC (Hz) | 50/ 60 هرتز |
| حداکثر جریان خروجی (A) | 22A |
| تحریف هارمونیک کل (THDi) | <3٪ |
| فاکتور قدرت | 0.8 به 0.8 عقب نشینی منجر می شود |
| زمان انتقال شبکه (ms) | 20ms |
| اتصال شبکه | فاز تک |
| اطلاعات عمومی | |
| ابعاد (W*D*H) (ملی متر) | 600*163*1005 |
| وزن (کیلوگرم) | 108 |
| ارتفاع (m) | 4,000m (از 1000m بالاتر) |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی |
| حفاظت از ایمنی | محافظت از ولتاژ بالا/کم، محافظت از مدار کوتاه، محافظت از بیش از حد. |
| ارتباطات BMS | CAN/RS485 |
| رتبه بندی IP | IP21 |
| دمای کار (°C) | -15~60°C (باتری: 0~40°C) |
| رطوبت نسبی | 20٪ تا 95٪ (بدون فشرده سازی) |
| طول عمر چرخه | 6،000 چرخه |
| روش نصب | نصب شده روی دیوار |
| گواهینامه | CE، RoHS، UN38.3 |