| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1800-2000 |
| Ödeme Koşulları: | D/A,L/C,D/P,T/T,Western Union |
CE RoHS Güneş Pili Ev Yedekleme 10.44kWh ESS Güneş Pili
Duvara monte bir ev enerji merkezi olarak hizmet veren bu hepsi bir arada ünite, 10.44kWh'den başlayarak ölçeklenir ve invertörü ve PV girişini entegre eder. Evler için güneş enerjisi kendi kendine tüketimini optimize eder, villalar veya ev ofisleri için güç sağlar ve şebeke kesintileri sırasında 20ms içinde yedeklemeye geçer.
● Maliyet Etkin ve Dayanıklı
Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) teknolojisi kullanarak, 6000 döngüye kadar döngü ömrü, 15 yıldan fazla günlük kullanım desteği, uzun vadeli işletme maliyetlerini azaltır.
● Tek MPPT PV Girişi
5kW'a kadar PV girişini destekler, MPPT aralığı 150-500V, çoğu PV modülüyle uyumludur.
● Ayarlanabilir Güç Faktörü
Güç faktörü 0.8 önde 0.8 geride ayarlanabilir, çeşitli şebeke gereksinimleriyle uyumludur.
● Yüksek Verimlilik ve Düşük THDi
Çıkış THDi<3%, yüksek güç kalitesi, hassas elektronikler için güvenlidir.
● Hızlı Şebeke Aktarımı
Şebeke aktarım süresi 20ms, önemli cihazların kesintisiz çalışmasını sağlar.
● Akıllı İletişim
Enerji yönetim sistemleriyle entegrasyon için CAN/RS485 iletişimini destekler, yönetim verimliliğini artırmak için uzaktan izleme ve O&M'yi etkinleştirir.
● Modern Tasarım
Duvara monte tasarım, zemin alanından tasarruf sağlar ve temizliği azaltır.
![]()
| Pil Verileri | |
| Model | W5-10K |
| Hücre Kimyası | LFP/ 102Ah |
| Nominal Enerji (kWh) | 10.44kWh |
| Paket Yapılandırması | 2P16S |
| Nominal Voltaj (V) | 51.2V |
| Çalışma Voltaj Aralığı (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| PV Girişi | |
| Maks. PV Giriş Gücü (W) | 5.000W |
| Maks. PV Giriş Voltajı (V) | 500V |
| MPPT Voltaj Aralığı (V) | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı (V) | 370V |
| MPPT Sayısı (Adet) | 1 |
| Maks. MPPT Başına PV Giriş Akımı (A) | 60A |
| AC Giriş ve Çıkış | |
| Nominal Giriş/ Çıkış Gücü (W) | 5.000W |
| Nominal Giriş/ Çıkış Voltajı (V) | 220V/ 230V/ 240V (Ayarlanabilir) |
| Nominal AC Frekansı (Hz) | 50/ 60Hz |
| Maks. Çıkış Akımı (A) | 22A |
| Toplam Harmonik Bozulma (THDi) | <3% |
| Güç Faktörü | 0.8 Önde 0.8 Geride |
| Şebeke Aktarım Süresi (ms) | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Faz |
| Genel Veriler | |
| Boyutlar (G*D*Y) (mm) | 600x163x1.005 |
| Ağırlık (kg) | 108 |
| Rakım (m) | 4.000m (1.000m üzeri için düşüş) |
| Ekran | LCD Ekran |
| Güvenlik Koruması | Yüksek/Düşük Voltaj Koruması, Kısa Devre Koruması, Aşırı Yük Koruması. |
| BMS İletişimi | CAN/RS485 |
| IP Derecesi | IP21 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -15~60℃ (Pil: 0~40℃) |
| Bağıl Nem | 20%~95% (Yoğuşmasız) |
| Döngü Ömrü | 6.000 Döngü |
| Kurulum Yöntemi | Duvara Monte |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |