| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $300-500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να πληρούνται. |
| Τύπος ισχύος εισόδου | 1P+N+PE |
| Διορισμένη τάση | 220V εναλλασσόμενη |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 64Α |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Δυναμική τάση | 220V εναλλασσόμενη |
| Μέγιστο ρεύμα | 32Ax2 |
| Κατηγορία ισχύος | 7kWx2 |
| Σύνδεσμος φόρτισης | Εθνικό τυποποιημένο όπλο φόρτισης, CCS1, CCS2 |
| Υλικό ντουλαπιού | Ζυγισμένος χάλυβας |
| Προσωρινό πίνακα | Μαύρο υαλοποιημένο γυαλί |
| Δείκτης | Πράσινο/Κίτρινο/Κόκκινο |
| Εικόνα LCD | 4Εικονική οθόνη LCD 0,3 ιντσών (προαιρετική) |
| Διαβάστης κάρτας | Διαβάτης καρτών χωρίς επαφή (προαιρετικός) |
| Τρόπος εκκίνησης | Κωδικός πρόσβασης/Κάρτα RFID/Κωδικός QR |
| Παύση έκτακτης ανάγκης | Ναι. |
| Wi-Fi | Προαιρετικό |
| Ethernet | Προαιρετικό |
| 4G | Προεπιλεγμένο/προαιρετικό |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Εθνικό Πρότυπο, OCPP1.6 |
| Μετρητές | Ανεξάρτητη μέτρηση, με πιστοποίηση MID προαιρετική |
| Επικεφαλής | - Ναι, ναι. |
| Επίπεδο προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Προστασία της ηλεκτρικής ασφάλειας | Υπερτάσεις, υπολειμματικό ρεύμα, βραχυκύκλωμα, γείωση, υπερεύματα, υπερεύματα/υποτάσεις, προστασία από υπερύθμιση |
| Εγκατάσταση | Στον τοίχο/στο πάτωμα (στηριότητα στήριξης) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Εργασιακή υγρασία | 5% έως 95% |
| Υψόμετρος λειτουργίας | < 2000m |
| Μέγεθος προϊόντος | 356*221*136mm (H*W*D) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 490*330*210mm (L*W*H) |
| Καθαρό βάρος | 30,4 κιλά |
| Ακαθάριστο βάρος | 4.2kg |
| Εξωτερική συσκευασία | Καρτόνι |