| MOQ: | 1 |
| قیمت: | $300-$500 |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| مشخصات | CH-AC0070-BE-34 |
|---|---|
| نوع ورودی | 1P+N+PE |
| ولتاژ نامی | 220V AC |
| جریان نامی | 32A |
| فرکانس | 50/60Hz |
| ولتاژ خروجی | 220V AC |
| حداکثر جریان | 32A |
| توان نامی | 7kW |
| کانکتور شارژ | تفنگ شارژ استاندارد ملی، CCS1، CCS2 |
| جنس کابینت | فولاد گالوانیزه |
| پنل جلویی | شیشه سکوریت مشکی |
| نشانگر | سبز/زرد/قرمز |
| صفحه نمایش LCD | صفحه نمایش لمسی LCD 4.3 اینچی |
| کارت خوان | کارت خوان بدون تماس |
| حالت راه اندازی | رمز عبور/کارت RFID/کد QR |
| توقف اضطراری | بله |
| Wi-Fi | اختیاری |
| اترنت | اختیاری |
| 4G | پیش فرض/اختیاری |
| پروتکل ارتباطی | استاندارد ملی، OCPP1.6 |
| سطح حفاظت | IP54 |
| نصب | دیواری/زمینی (با پایه نگهدارنده) |
| دمای کار | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت کار | 5% تا 95% |
| ارتفاع کار | <2000 متر |
| اندازه محصول | 356*221*136 میلی متر (ارتفاع*عرض*عمق) |
| اندازه بسته بندی | 490*330*210 میلی متر (طول*عرض*ارتفاع) |
| وزن خالص | 3.4 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 4.2 کیلوگرم |
| بسته بندی خارجی | کارتن |