| MOQ: | 1 |
| Cena: | $300-$500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Specyfikacja | CH-AC0070-BE-34 |
|---|---|
| Typ wejścia | 1P+N+PE |
| Napięcie znamionowe | 220V AC |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Napięcie wyjściowe | 220V AC |
| Maksymalny prąd | 32A |
| Moc znamionowa | 7kW |
| Złącze ładowania | Pistolet ładujący zgodny z normą krajową, CCS1, CCS2 |
| Materiał obudowy | Stal ocynkowana |
| Panel przedni | Czarny szkło hartowane |
| Wskaźnik | Zielony/Żółty/Czerwony |
| Ekran LCD | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Czytnik kart | Bezdotykowy czytnik kart |
| Tryb uruchamiania | Hasło/karta RFID/kod QR |
| Zatrzymanie awaryjne | TAK |
| Wi-Fi | Opcjonalnie |
| Ethernet | Opcjonalnie |
| 4G | Domyślnie/Opcjonalnie |
| Protokół komunikacyjny | Norma krajowa, OCPP1.6 |
| Poziom ochrony | IP54 |
| Instalacja | Ścienna/podłogowa (z podpórką) |
| Temperatura pracy | -20°C do +50°C |
| Wilgotność pracy | 5% do 95% |
| Wysokość pracy | <2000m |
| Rozmiar produktu | 356*221*136MM (Wys.*Szer.*Gł.) |
| Rozmiar opakowania | 490*330*210MM (Dł.*Szer.*Wys.) |
| Waga netto | 3,4kg |
| Waga brutto | 4,2kg |
| Opakowanie zewnętrzne | Karton |