| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $300-$500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προδιαγραφή | CH-AC0070-BE-34 |
|---|---|
| Τύπος Εισόδου | 1P+N+PE |
| Ονομαστική Τάση | 220V AC |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 32A |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου | 220V AC |
| Μέγιστο Ρεύμα | 32A |
| Ονομαστική Ισχύς | 7kW |
| Συνδετήρας Φόρτισης | Εθνικό πρότυπο καλώδιο φόρτισης, CCS1, CCS2 |
| Υλικό Κουτιού | Γαλβανισμένος Χάλυβας |
| Μπροστινό Πάνελ | Μαύρο Σκληρυμένο Γυαλί |
| Ενδεικτική Λυχνία | Πράσινο/Κίτρινο/Κόκκινο |
| Οθόνη LCD | Οθόνη αφής LCD 4,3 ιντσών |
| Αναγνώστης Καρτών | Ασύρματος αναγνώστης καρτών |
| Λειτουργία Εκκίνησης | Κωδικός πρόσβασης/Κάρτα RFID/Κωδικός QR |
| Έκτακτη Διακοπή Λειτουργίας | ΝΑΙ |
| Wi-Fi | Προαιρετικό |
| Ethernet | Προαιρετικό |
| 4G | Προεπιλογή/Προαιρετικό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Εθνικό Πρότυπο, OCPP1.6 |
| Επίπεδο Προστασίας | IP54 |
| Εγκατάσταση | Επιτοίχια/Επιδαπέδια (με υποστήριξη βάσης) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Υγρασία Λειτουργίας | 5% έως 95% |
| Υψόμετρο Λειτουργίας | <2000m |
| Μέγεθος Προϊόντος | 356*221*136MM (Υ*Π*Β) |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 490*330*210MM (Μ*Π*Υ) |
| Καθαρό Βάρος | 3,4kg |
| Μεικτό Βάρος | 4,2kg |
| Εξωτερική Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |