| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $1300-1500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--GBP48-200W |
| Nominale spanning | 48 V |
| Nominale capaciteit | 200Ah |
| Nominale energie | 90,6 kWh |
| Werkspanningsbereik | 42 V - 54,75 V |
| Aanbevolen laadspanning | 51.75V |
| Standaardlading/ontladingsstroom | 0.5C |
| Werktemperatuur | -30°C tot 60°C (aanbevolen: 10°C tot 35°C) |
| Levenscyclus | 5000+ cycli bij 80% DOD |
| Afmetingen (D*W*H) | 682 * 465 * 276 mm |
| Gewicht | 93 kg |
| Beschermingsniveau | IP20 |
| Koelmethode | Natuurlijke luchtkoeling/intelligente ventilator |