| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1300-1500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Μοντέλο | CH--GBP48-200W |
| Ονομαστική Τάση | 48V |
| Ονομαστική Χωρητικότητα | 200Ah |
| Ονομαστική Ενέργεια | 9,6 kWh |
| Εύρος Τάσης Λειτουργίας | 42V - 54,75V |
| Συνιστώμενη Τάση Φόρτισης | 51,75V |
| Τυπικό Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης | 0,5C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30°C έως 60°C (Συνιστώμενη: 10°C έως 35°C) |
| Διάρκεια Κύκλου | 5000+ κύκλοι στο 80% DOD |
| Διαστάσεις (Β*Π*Υ) | 682 * 465 * 276 mm |
| Βάρος | 93 kg |
| Επίπεδο Προστασίας | IP20 |
| Μέθοδος Ψύξης | Φυσική Ψύξη Αέρα/Έξυπνος Ανεμιστήρας |