| MOQ: | 1 |
| Cena: | $1300-1500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--GBP48-200W |
| Napięcie nominalne | 48V |
| Pojemność nominalna | 200Ah |
| Energia nominalna | 9,6 kWh |
| Zakres napięcia roboczego | 42V - 54,75V |
| Zalecane napięcie ładowania | 51,75V |
| Standardowy prąd ładowania/rozładowania | 0,5C |
| Temperatura pracy | -30°C do 60°C (Zalecane: 10°C do 35°C) |
| Żywotność cyklu | 5000+ cykli przy 80% DOD |
| Wymiary (G*S*W) | 682 * 465 * 276 mm |
| Waga | 93 kg |
| Poziom ochrony | IP20 |
| Metoda chłodzenia | Naturalne chłodzenie powietrzem/Inteligentny wentylator |