| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $1300-1500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH--GBP48-200W |
| Nominal Voltaj | 48V |
| Nominal Kapasite | 200Ah |
| Nominal Enerji | 9.6 kWh |
| Çalışma Voltaj Aralığı | 42V - 54.75V |
| Önerilen Şarj Voltajı | 51.75V |
| Standart Şarj/Deşarj Akımı | 0.5C |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ila 60°C (Önerilen: 10°C ila 35°C) |
| Çevrim Ömrü | %80 DOD'da 5000+ çevrim |
| Boyutlar (D*G*Y) | 682 * 465 * 276 mm |
| Ağırlık | 93 kg |
| Koruma Seviyesi | IP20 |
| Soğutma Yöntemi | Doğal Hava Soğutma/Akıllı Fan |