| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $700-900 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH-LVWES05-G1 |
| Batterijtype | LiFePO4 |
| Nominaal Vermogen | 5.12 kWh |
| Nominale Capaciteit | 100 Ah |
| Schaalbaarheid | Parallelle verbinding tot 16 eenheden |
| Nominale Spanning | 51.2 V |
| Bedrijfsspanning | 43.2-58.4 V |
| Aanbevolen Laad/Ontlaadstroom | 50 A |
| Maximale Laad/Ontlaadstroom | 100 A |
| Aanbevolen Ontladingsdiepte | ≤ 90% |
| Afmetingen (B/H/D) | 480 × 500 × 155 mm |
| Gewicht | 47 kg |
| IP-classificatie | IP20 |
| Bedrijfstemperatuur | Laden: 0-60°C / Ontladen: -20-60°C |
| Opslagtemperatuur | -20-35°C |
| Levensduur | ≥ 6000 cycli |
| Installatie | Wandmontage / Vloermontage |
| Communicatie | CAN2.0 / RS485 |
| Garantieperiode | 10 jaar |
| Certificeringen | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |