| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $700-900 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Σχήμα | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Κατηγορία ενέργειας | 50,12 kWh |
| Κατηγοριακή δυναμικότητα | 100 Αχ |
| Δυνατότητα κλιμακώσεως | Παράλληλη σύνδεση έως 16 μονάδες |
| Ονομαστική τάση | 51.2 V |
| Δραστηριακή τάση | 43.2-58.4 V |
| Συνιστώμενο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 50 Α |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης/αφόρτισης | 100 Α |
| Συνιστώμενο βάθος εκκένωσης | ≤ 90% |
| Μέγεθος (W/H/D) | 480 × 500 × 155 mm |
| Βάρος | 47 κιλά |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP20 |
| Θέρμανση λειτουργίας | Τόπος φόρτισης: 0-60°C / έκπτωση: -20-60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20-35°C |
| Ζωή κύκλου | ≥ 6000 κύκλοι |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκαν στον τοίχο / στο πάτωμα |
| Επικοινωνία | Αξιολόγηση των διαστάσεων |
| Εποχή εγγύησης | 10 έτη |
| Πιστοποιητικά | Δοκιμαστικό υλικό3 |