| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $700-900 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model | CH-LVWES05-G1 |
| Pil Türü | LiFePO4 |
| İsimlendirilmiş Enerji | 5.12 kWh |
| İsimlendirilmiş Kapasite | 100 Ah |
| Ölçeklenebilirlik | 16 üniteye kadar paralel bağlantı |
| Adli Voltaj | 51.2 V |
| Çalışma Voltajı | 43.2-58.4 V |
| Tavsiye edilen şarj/şarj akımı | 50 A |
| Maksimum Şarj/Açış Akımı | 100 A |
| Önerilen boşaltma derinliği | % ≤ 90 |
| Boyutlar (W/H/D) | 480 × 500 × 155 mm |
| Ağırlık | 47 kg |
| IP derecelendirme | IP20 |
| Çalışma sıcaklığı | Şarj: 0-60°C / boşaltma: -20-60°C |
| Depolama sıcaklığı | -20-35°C |
| Döngü Yaşamı | ≥ 6000 döngü |
| Kurulum | Duvara / yere monte edilmiş |
| İletişim | CAN2.0 / RS485 |
| Garanti Dönemi | 10 yıl |
| Sertifikalar | IEC62619-CB, CE, UN38.3 |