| MOQ: | 1 |
| Cena: | $1200-1400 |
| Model | W5-5K |
| Chemia ogniw | LFP/102Ah |
| Energia znamionowa (kWh) | 5.22kWh |
| Konfiguracja pakietu | 1P16S |
| Napięcie znamionowe (V) | 51.2V |
| Zakres napięcia roboczego (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| Maks. moc wejściowa PV (W) | 5,000W |
| Maks. napięcie wejściowe PV (V) | 500V |
| Zakres napięcia MPPT (V) | 150-500V |
| Napięcie startowe (V) | 370V |
| Liczba MPPT (szt.) | 1 |
| Maks. prąd wejściowy PV na MPPT (A) | 60A |
| Moc znamionowa wejściowa/wyjściowa (W) | 5,000W |
| Napięcie znamionowe wejściowe/wyjściowe (V) | 220V/230V/240V (regulowane) |
| Częstotliwość znamionowa AC (Hz) | 50/60Hz |
| Maks. prąd wyjściowy (A) | 22A |
| Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THDi) | <3% |
| Współczynnik mocy | 0.8 indukcyjny do 0.8 pojemnościowego |
| Czas przełączania sieci (ms) | 20ms |
| Podłączenie do sieci | Jednofazowe |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) (mm) | 600×163×655 |
| Waga (kg) | 60.8 |
| Wysokość n.p.m. (m) | 4,000m (Redukcja mocy powyżej 1,000m) |
| Wyświetlacz | Wyświetlacz LCD |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed wysokim/niskim napięciem, zabezpieczenie przed zwarciem, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Komunikacja BMS | CAN/RS485 |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Temperatura pracy (℃) | -15~60℃ (Akumulator: 0~40℃) |
| Wilgotność względna | 20%~95% (bez kondensacji) |
| Żywotność cyklu | 6,000 cykli |
| Metoda instalacji | Montaż na ścianie |
| Certyfikaty | CE, RoHS, UN38.3 |