| Model | W5-5K |
| Hücre Kimyası | LFP/102Ah |
| İsimlendirilmiş Enerji (kWh) | 5.22kWh |
| Paket Yapılandırması | 1P16S |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 51.2V |
| Çalışma gerilim aralığı (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| Maks. PV Giriş Gücü (W) | 5,000W |
| Maks. PV Giriş Voltajı (V) | 500V |
| MPPT gerilim aralığı (V) | 150-500V |
| Başlangıç Voltajı (V) | 370V |
| MPPT sayısı (Pcs) | 1 |
| MPPT başına maksimum PV Giriş Akımı (A) | 60A |
| Adlık giriş/çıkış gücü (W) | 5,000W |
| Adlık giriş/çıkış voltajı (V) | 220V/230V/240V (Ayarlanabilir) |
| Rütbeli AC Frekansı (Hz) | 50/60Hz |
| Maks. Çıkış Akımı (A) | 22A |
| Toplam Harmonik Distorsiyon (THDi) | % 3 |
| Güç faktörü | 0.8 0.8 Gecikme |
| Şebeke aktarım süresi (ms) | 20ms |
| Şebeke Bağlantısı | Tek Fazlı |
| Boyutlar (W × D × H) (mm) | 600×163×655 |
| Ağırlık (kg) | 60.8 |
| Yükseklik (m) | 4,000m (1,000m'den fazla düşüş) |
| Görüntüle | LCD Ekranı |
| Güvenlik Koruması | Yüksek / Alt Voltaj Koruması, Kısa devre Koruması, Aşırı yük koruması |
| BMS İletişim | CAN/RS485 |
| IP derecelendirme | IP21 |
| Çalışma sıcaklığı (°C) | -15~60°C (Piller: 0~40°C) |
| Nitelikli Nemlilik | %20~95% (Kondansiyon yok) |
| Döngü Yaşamı | 6,000 Döngüler |
| Kurulum Yöntemi | Duvara monte edilmiş |
| Sertifikalar | CE, RoHS, UN38.3 |