| Model | W5-5K |
| Cellenchemie | LFP/102Ah |
| Nominale energie (kWh) | 50,22 kWh |
| Configuratie van het pakket | 1P16S |
| Nominale spanning (V) | 51.2V |
| Werkspanning (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| Max. PV-invoervermogen (W) | 5,000W |
| Max. PV-invoerspanning (V) | 500 V |
| MPPT-spanningsbereik (V) | 150-500V |
| Startspanning (V) | Deeltjes |
| Aantal MPPT's (pcs) | 1 |
| Max. PV-invoerstroom per MPPT (A) | 60A |
| Nominaal in-/uitgangsvermogen (W) | 5,000W |
| Nominale invoer-/uitvoerspanning (V) | 220V/230V/240V (aanpasbaar) |
| Nominale wisselstroomfrequentie (Hz) | 50/60 Hz. |
| Max. Uitgangsstroom (A) | 22A |
| Totale harmonische vervorming (THDi) | < 3% |
| Power Factor. | 0.8 Leidt tot 0.8 achterstand |
| Nettransfertijd (ms) | 20 ms |
| Netverbinding | Eénfase |
| Afmetingen (W × D × H) (mm) | 600 × 163 × 655 |
| Gewicht (kg) | 60.8 |
| Hoogte (m) | 4,000m (verlaging boven 1000m) |
| Afbeelding | LCD-scherm |
| Veiligheid | Bescherming tegen hoge/laagspanning, kortsluitbescherming, overbelastingbescherming |
| BMS-communicatie | De in punt 1 vermelde gegevens worden gebruikt. |
| IP-classificatie | IP21 |
| Werktemperatuur (°C) | -15~60°C (batterij: 0~40°C) |
| Relatieve luchtvochtigheid | 20% tot 95% (geen condensatie) |
| Levenscyclus | 6,000 Cycli |
| Installatiemethode | Wandmontage |
| Certificeringen | CE, RoHS, UN38.3 |