| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $1200-1400 |
| Σχήμα | W5-5K |
| Κυτταρική Χημεία | ΛFP/102Ah |
| Ονομαστική ενέργεια (kWh) | 50,22 kWh |
| Διαμόρφωση συσκευασίας | 1P16S |
| Ονομαστική τάση (V) | 51.2V |
| Περιοχή τάσης λειτουργίας (VDC) | 44.8-57.6VDC |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου φωτοβολταϊκών (W) | 5,000W |
| Μέγιστη ΦΩ τάση εισόδου (V) | 500V |
| Περιοχή τάσης MPPT (V) | 150-500V |
| Τεχνική μέθοδος | 370V |
| Αριθμός MPPT (PC) | 1 |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου PV ανά MPPT (A) | 60A |
| Δυναμικότητα εισόδου/εξόδου ονομαστική (W) | 5,000W |
| Ονομαστική τάση εισόδου/εξόδου (V) | 220V/230V/240V (προσαρμόσιμο) |
| Διορισμένη συχνότητα εναλλασσόμενου ρεύματος (Hz) | 50/60Hz |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (A) | 22Α |
| Συνολική αρμονική στρέβλωση (THDi) | < 3% |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8 που οδηγεί σε 0.8 καθυστέρηση |
| Χρόνος μεταφοράς στο δίκτυο (ms) | 20 ms |
| Σύνδεση δικτύου | Μία φάση |
| Μέγεθος (W × D × H) (mm) | 600 × 163 × 655 |
| Βάρος (kg) | 60.8 |
| Υψόμετρο (m) | 4,000m (αποβάθμιση άνω των 1,000m) |
| Εμφάνιση | Εικονική οθόνη |
| Προστασία της ασφάλειας | Προστασία υψηλής/κάτω τάσης, προστασία από βραχυκύκλωμα, προστασία από υπερφόρτωση |
| Επικοινωνία BMS | Οδηγία 2009/72/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP21 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (°C) | -15~60°C (μπαταρία: 0~40°C) |
| Σχετική υγρασία | 20%~95% (χωρίς συμπύκνωση) |
| Ζωή κύκλου | 6,000 Κύκλοι |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατασκευασμένο στον τοίχο |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS, UN38.3 |