| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $300-$500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model: CH-ED6248EMH | |
| AC-ingang | |
| AC-ingangsspanning | 220VAC (Normaal) / 110VAC (Aanpassen) |
| Ingangsspanningsbereik | 90-280VAC±3V (Normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal vermogen | 6200W |
| Uitgang | |
| Nominaal vermogen | 6200W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC±5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0,1% |
| Uitgangsgolf | Zuivere sinusgolf |
| Omschakeltijd | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Piekvermogen | 12400VA |
| Overbelastingsvermogen | Batterijmodus: 1s@105%-150% belasting 2s@150%-200% belasting 400ms@200% belasting |
| Netgekoppelde werking | |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC |
| Netspanningsbereik | 170-265VAC |
| Netfrequentiebereik | 49-51±Hz / 59-61±Hz |
| Nominale uitgangsstroom | 26,9A |
| Vermogensfactorbereik | >0,99 |
| Piekrendement (DC/AC) | 98% |
| Batterij | |
| Nominale spanning | 48Vdc |
| Configureerbare spanning | 56,4Vdc |
| Laadspanning (Configureerbaar) | 54Vdc |
| Lader | |
| PV-laadmodus | MPPT |
| Max. PV-ingangsvermogen | 6200W |
| MPPT-ingangsspanningsbereik | 60-500Vdc |
| Optimaal Vmp-bereik | 400-400Vdc |
| Max. PV-ingangsspanning | 500Vdc |
| Max. PV-ingangsstroom | 18A |
| Max. PV-laadstroom | 120A |
| Max. AC-laadstroom | 100A |
| Max. Laadstroom | 120A |
| Display & Interface | |
| LCD-interface | Toont bedrijfsmodus, belasting, ingang/uitgang |
| RS232 | Baudrate 2400 |
| Communicatie-interface uitbreidingssleuf | Lithiumbatterij BMS-communicatiekaart, WIFI/Pitch 2,54mm |
| Ondersteuning parallel | Niet ondersteund |
| Omgevingsspecificaties | |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Luchtvochtigheid in de bedrijfsomgeving | -10°C tot 60°C |
| Opslagtemperatuur | 20%-90% niet-condenserend |
| Geluidsniveau | ≤50dB |