| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $220-$500 |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model | CH--ED4024EMH |
|---|---|
| AC-ingang | |
| AC-ingangsspanning | 220VAC (Standaard) / 110VAC (Op maat) |
| Ingangsspanningsbereik | 90~280VAC±3V (Normale modus) 170~280VAC±3V (UPS-modus) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Uitgang | |
| Nominaal uitgangsvermogen (batterijmodus) | 4000W |
| Nominaal uitgangsvermogen (PV-modus) | 4500W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC±5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0.1% |
| Uitgangsgolf | Pure Sinusgolf |
| Omschakeltijd | ≤10ms (UPS-modus) / ≤20ms (INV-modus) |
| Piekvermogen | 8000VA |
| Overbelastingsvermogen | 1s@105%-150% belasting 2s@150%-200% belasting 400ms@200% belasting |
| Netgekoppelde werking | |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC |
| Netgekoppeld spanningsbereik | 170-265VAC |
| Netgekoppeld frequentiebereik | 49-51±Hz/59-61±Hz |
| Nominale uitgangsstroom | 17.4A |
| Vermogensfactorbereik | >0.99 |
| Piekrendement (DC/AC) | 98% |
| Batterij & Oplader | |
| Nominale spanning | 24Vdc |
| Constante laadspanning (instelbaar) | 28.2Vdc |
| Druppellaadspanning (instelbaar) | 27Vdc |
| PV-laadmodus | MPPT |
| Max PV-ingangsvermogen | 5000W |
| MPPT ingangsspanningsbereik | 60-500Vdc |
| Optimaal VMP-bereik | 300-400Vdc |
| Max PV-ingangsspanning | 500Vdc |
| Max PV-ingangsstroom | 18A |
| Max PV-laadstroom | 120A |
| Max AC-laadstroom | 100A |
| Max laadstroom | 120A |
| Display & Interface | |
| LCD-interface | Toont bedrijfsmodus, belasting, ingang, uitgang |
| RS232 | Baudrate 2400 |
| Communicatie-interface uitbreidingssleuf | Lithiumbatterij BMS-communicatiekaart, WIFI/Pitch2.54mm |
| Parallelle interface | Niet ondersteund Parallel |
| Omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Bedrijfsvochtigheid | 20%-90% niet-condenserend |
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Geluidsniveau | ≤50dB |