| MOQ: | 1 |
| Cena: | $300-$500 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Model: CH-ED6248EMH | |
| Wejście AC | |
| Napięcie Wejściowe AC | 220VAC (Normalne) / 110VAC (Na Zamówienie) |
| Zakres Napięcia Wejściowego | 90-280VAC±3V (Tryb Normalny) 170-280VAC±3V (Tryb UPS) |
| Częstotliwość Wejściowa | 50/60Hz±5% |
| Moc Znamionowa | 6200W |
| Wyjście | |
| Moc Znamionowa | 6200W |
| Napięcie Wyjściowe | 220/230/240VAC±5% |
| Częstotliwość Wyjściowa | 50/60Hz±0.1% |
| Fala Wyjściowa | Czysta Sinusoida |
| Czas Przełączania | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Moc Szczytowa | 12400VA |
| Zdolność Przeciążeniowa | Tryb Akumulatora: 1s@105%-150% Obciążenia 2s@150%-200% Obciążenia 400ms@200% Obciążenia |
| Praca z Siecią | |
| Napięcie Wyjściowe | 220/230/240VAC |
| Zakres Napięcia Sieciowego | 170-265VAC |
| Zakres Częstotliwości Sieciowej | 49-51±Hz / 59-61±Hz |
| Znamionowy Prąd Wyjściowy | 26.9A |
| Zakres Współczynnika Mocy | >0.99 |
| Szczytowa Sprawność (DC/AC) | 98% |
| Akumulator | |
| Napięcie Znamionowe | 48Vdc |
| Konfigurowalne Napięcie | 56.4Vdc |
| Napięcie Ładowania (Konfigurowalne) | 54Vdc |
| Ładowarka | |
| Tryb Ładowania PV | MPPT |
| Maksymalna Moc Wejściowa PV | 6200W |
| Zakres Napięcia Wejściowego MPPT | 60-500Vdc |
| Optymalny Zakres Vmp | 400-400Vdc |
| Maksymalne Napięcie Wejściowe PV | 500Vdc |
| Maksymalny Prąd Wejściowy PV | 18A |
| Maksymalny Prąd Ładowania PV | 120A |
| Maksymalny Prąd Ładowania AC | 100A |
| Maksymalny Prąd Ładowania | 120A |
| Wyświetlacz i Interfejs | |
| Interfejs LCD | Wyświetla tryb pracy, obciążenie, wejście/wyjście |
| RS232 | Prędkość transmisji 2400 |
| Interfejs Komunikacyjny Gniazda Rozszerzeń | Karta Komunikacyjna BMS Akumulatora Litowego, WIFI/Rozstaw 2.54mm |
| Obsługa Równoległa | Nieobsługiwane |
| Specyfikacje Środowiskowe | |
| Temperatura Pracy | -10°C do 50°C |
| Wilgotność Środowiska Pracy | -10°C do 60°C |
| Temperatura Przechowywania | 20%-90% Bez Kondensacji |
| Hałas | ≤50dB |