| MOQ: | 1 |
| Prijs: | $500-700 |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
11kW Grid Tie Solar Inverter Huishoudelijke zonne-inverter met externe WiFi
| Model | CH-ED1048EMH |
|---|---|
| AC-invoerspanning | 220VAC (normaal) / 110VAC (aanpasbaar) |
| Invoerspanningsbereik | 90-280VAC±3V (normale modus) 170-280VAC±3V (UPS-modus) |
| Invoerfrequentie | 50/60Hz±5% |
| Nominaal vermogen | 11000W |
| Nominale uitgangsvermogen | 12000W |
| Uitgangsspanning | 220/230/240VAC ± 5% |
| Uitgangsfrequentie | 50/60Hz±0,1% |
| Uitgangsgolf | Pure sinusgolf |
| Overdrachtstijd | ≤ 10 ms (UPS) / ≤ 20 ms (INV) |
| Piekvermogen | 22000VA |
| Overbelastingvermogen | Batterijmodus: 1 s@105%-150% belasting 2 s@150%-200% Belasting 400 ms @ 200% belasting |
| Op het net aangesloten exploitatie | Uitgangsspanning: 220/230/240VAC Netspanningsbereik: 170-265 VAC Netfrequentiebereik: 49-51±Hz/59-61±Hz Nominale uitgangsstroom: 47,8A Vermogensfactorbereik: >0.99 Piekdoeltreffendheid (DC/AC): 98% |
| Specificaties van de batterij | Nominale spanning: 48 Vdc Configureerbare spanning: 56,4 Vdc Laadspanning: 54 Vdc |
| Specificaties van het laadapparaat | PV-oplaadmodus: MPPT Maximaal PV-invoervermogen: 25000W MPPT-invoerspanningsbereik: 90-500Vdc Optimaal Vmp-bereik: 300-400 Vdc Maximale PV-invoerspanning: 500Vdc Maximale PV-invoerstroom: 18A/18A Maximale PV-oplaadstroom: 150A Maximale wisselstroomoplaadstroom: 150A Maximale laadstroom: 150A |
| Display & Interface | LCD-interface: werking/belasting/invoer/uitvoer weergave RS232: 2400 Baud Rate Uitbreidingsslot: Lithiumbatterij BMS-communicatiekaart, WIFI/Pitch2.54mm Parallelle ondersteuning: Ja |
| Milieuomstandigheden | Werktemperatuur: -10°C tot 50°C Werkomgeving Vochtigheid: -10°C tot 60°C Bergingstemperatuur: 20%-90% Niet-condenserend Ruis: ≤ 50 dB |