| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | $300-$500 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Model: CH-ED6248EMH | |
| AC Giriş | |
| AC Giriş Voltajı | 220VAC (Normal) / 110VAC (Özelleştirilebilir) |
| Giriş Voltaj Aralığı | 90-280VAC±3V (Normal Mod) 170-280VAC±3V (UPS Modu) |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz±5% |
| Nominal Güç | 6200W |
| Çıkış | |
| Nominal Güç | 6200W |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC±5% |
| Çıkış Frekansı | 50/60Hz±0.1% |
| Çıkış Dalga Formu | Saf Sinüs Dalgası |
| Aktarım Süresi | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Tepe Gücü | 12400VA |
| Aşırı Yükleme Yeteneği | Batarya Modu: 1s@105%-150% Yük 2s@150%-200% Yük 400ms@200% Yük |
| Şebeke Bağlantılı Çalışma | |
| Çıkış Voltajı | 220/230/240VAC |
| Şebeke Voltaj Aralığı | 170-265VAC |
| Şebeke Frekans Aralığı | 49-51±Hz / 59-61±Hz |
| Nominal Çıkış Akımı | 26.9A |
| Güç Faktörü Aralığı | >0.99 |
| Tepe Verimliliği (DC/AC) | 98% |
| Batarya | |
| Nominal Voltaj | 48Vdc |
| Yapılandırılabilir Voltaj | 56.4Vdc |
| Şarj Voltajı (Yapılandırılabilir) | 54Vdc |
| Şarj Cihazı | |
| PV Şarj Modu | MPPT |
| Maksimum PV Giriş Gücü | 6200W |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 60-500Vdc |
| Optimal Vmp Aralığı | 400-400Vdc |
| Maksimum PV Giriş Voltajı | 500Vdc |
| Maksimum PV Giriş Akımı | 18A |
| Maksimum PV Şarj Akımı | 120A |
| Maksimum AC Şarj Akımı | 100A |
| Maksimum Şarj Akımı | 120A |
| Ekran ve Arayüz | |
| LCD Arayüzü | Çalışma modunu, yükü, girişi/çıkışı görüntüler |
| RS232 | Baud Hızı 2400 |
| Genişletme Yuvası İletişim Arayüzü | Lityum Batarya BMS İletişim Kartı, WIFI/Pitch 2.54mm |
| Paralel Çalışma Desteği | Desteklenmiyor |
| Çevresel Özellikler | |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Çalışma Ortamı Nemi | -10°C ila 60°C |
| Depolama Sıcaklığı | 20%-90% Yoğuşmasız |
| Gürültü | ≤50dB |