| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $300-$500 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Μοντέλο: CH-ED6248EMH | |
| Είσοδος AC | |
| Τάση Εισόδου AC | 220VAC (Κανονική) / 110VAC (Προσαρμογή) |
| Εύρος Τάσης Εισόδου | 90-280VAC±3V (Κανονική Λειτουργία) 170-280VAC±3V (Λειτουργία UPS) |
| Συχνότητα Εισόδου | 50/60Hz±5% |
| Ονομαστική Ισχύς | 6200W |
| Έξοδος | |
| Ονομαστική Ισχύς | 6200W |
| Τάση Εξόδου | 220/230/240VAC±5% |
| Συχνότητα Εξόδου | 50/60Hz±0.1% |
| Κυματομορφή Εξόδου | Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Χρόνος Μεταγωγής | ≤10ms (UPS) / ≤20ms (INV) |
| Μέγιστη Ισχύς | 12400VA |
| Ικανότητα Υπερφόρτωσης | Λειτουργία Μπαταρίας: 1s@105%-150% Φορτίο 2s@150%-200% Φορτίο 400ms@200% Φορτίο |
| Λειτουργία Συνδεδεμένη στο Δίκτυο | |
| Τάση Εξόδου | 220/230/240VAC |
| Εύρος Τάσης Δικτύου | 170-265VAC |
| Εύρος Συχνότητας Δικτύου | 49-51±Hz / 59-61±Hz |
| Ονομαστικό Ρεύμα Εξόδου | 26.9A |
| Εύρος Συντελεστή Ισχύος | >0.99 |
| Μέγιστη Απόδοση (DC/AC) | 98% |
| Μπαταρία | |
| Ονομαστική Τάση | 48Vdc |
| Διαμορφώσιμη Τάση | 56.4Vdc |
| Τάση Φόρτισης (Διαμορφώσιμη) | 54Vdc |
| Φορτιστής | |
| Λειτουργία Φόρτισης Φ/Β | MPPT |
| Μέγιστη Ισχύς Εισόδου Φ/Β | 6200W |
| Εύρος Τάσης Εισόδου MPPT | 60-500Vdc |
| Βέλτιστο Εύρος Vmp | 400-400Vdc |
| Μέγιστη Τάση Εισόδου Φ/Β | 500Vdc |
| Μέγιστο Ρεύμα Εισόδου Φ/Β | 18A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης Φ/Β | 120A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης AC | 100A |
| Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης | 120A |
| Οθόνη & Διεπαφή | |
| Διεπαφή LCD | Εμφανίζει τη λειτουργία, το φορτίο, την είσοδο/έξοδο |
| RS232 | Ρυθμός Baud 2400 |
| Διεπαφή Επικοινωνίας Θύρας Επέκτασης | Κάρτα Επικοινωνίας BMS Μπαταρίας Λιθίου, WIFI/Pitch 2.54mm |
| Υποστήριξη Παράλληλης Λειτουργίας | Δεν υποστηρίζεται |
| Περιβαλλοντικές Προδιαγραφές | |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Υγρασία Περιβάλλοντος Λειτουργίας | -10°C έως 60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 20%-90% Χωρίς Συμπύκνωση |
| Θόρυβος | ≤50dB |